top of page

Adrian Adrian - history

Adrian Adrian is a Photography with many distinctions. The winning works were featured in many galleries and publications. It focuses as much on the overall experience of its customers as it does on creating the perfect photo.

Having started his photographic adventure at a young age, he has been continuing it professionally since 2000. To create natural photos with beautiful lighting and a relaxed atmosphere, Adrian Adrian approaches each of his projects with a calm and fun mindset.

OFERTA

fotografia sonre: sesja zdjęciowa, sesja biznesowa.

OPINIE

Izabela

“Karolina to przemiła ciepła osoba z ogromnym talentem która potrafi wydobyć piękno w każdym. Pełen profesjonalizm ale zrelaksowana atmosfera, serdecznie polecam. Chętnie wrócę na kolejna sesję."

Karolina

"Cieszę się że miałam przyjemność stanąć przed obiektywem tak świetnej fotograf ale również tak wspaniałego człowieka. Karolina mnie zafascynowała od pierwszych chwil spotkania nie tylko swoją osobowością ale również energią i pozytywną aurą jaką wokół siebie wytwarza. Świetny kontakt i komunikacja podczas sesji jak również atmosfera to dla modelki ważne czynniki , tutaj nie trzeba się o to martwić. Bardzo cenne były dla mnie rady i wskazówki na sesji jakich mi udzielała , tym bardziej że sama jest doświadczoną modelką dlatego mogłam uczyć się od najlepszej ❤️ mam nadzieje ze jeszcze kiedyś stworzymy również coś pięknego jak nasza ostatnia sesja 😌"

Patrycja

"Bardzo profesjonalna artystka, nasza sesja była dla mnie wspaniałym przeżyciem. Caro jest bardzo oddana swojej pracy. Czułam się komfortowo i całkowicie jej zaufałam podczas sesji. Dała mi wskazówki, jak pozować, ponieważ była to moja pierwsza sesja. Czułam się świetnie i bardzo kobieco, moje zdjęcia są nadal piękne. Dziękuję, Karo! I powodzenia!
"

PROJEKTY

bottom of page